HİZMETLERİMİZ
  İmplant
  Endodonti
  Protez
  Peridontoloji
  Estetik Diş Hekimliği
  Cerrahi
  Diş Beyazlatma
  Pedodonti
  All On Four İmplant Protokolü
Diş Beyazlatma
Diş Beyazlatma nedir?
 
Diş Beyazlatmak (bleaching) dişlerin yüzeylerinde meydana gelen renkli organik ve mineral maddelerin diş beyazlatma jelleri ile temizlenmesi işlemidir.

Belirli bir süre sonra dişleriniz çeşitli derecelerde sararmaya ve renk değiştirmeye başlar. Pek çoğumuzun sıklıkla tükettiği çay, kahve, sigara ve benzeri şeyler zaman geçtikçe dişlerinizin sararmasına ve renk değiştirmesine neden olan faktörlerden sadece birkaçıdır. İçtiğiniz sigara, çay, kahve, kırmızı şarap gibi sararmalara neden olan şeylerin miktarına göre dişlerinizin görünüşünde istemediğiniz değişikler olur.

Diş Beyazlatmak (bleaching) dişlerin yüzeylerinde  meydana gelen renkli organik ve mineral maddelerin diş beyazlatma jelleri ile temizlenmesi işlemidir.

Diş beyazlatma için çok değişik ürünler mevcuttur. Piyasada satılan ve bilinçsizce kullanılan bir çok ürünün bilimsel olarak kanıtlanmış beyazlatma etkinliği, yan etkileri ve kalıcılığı tartışmalıdır. Bizim önerimiz, güvenli ve kalıcı bir beyazlatma işleminideneyimli diş doktorlarına yaptırmanızdır.

Günümüzde beyaz dişlere kavuşmak diş kliniği ortamında sadece 1 saatte mümkün olabilmektedir.